Інформаційно-комунікаційні технологіїАрхітектура обчислювальних системСистемне програмуванняПроектування програмних системІнформаційні мережіInfo Робоче середовище для роботи з асемблером

Найпростіші асемблерні програми розміщують і компілюють прямо у папці з компілятором. При цьому кількість файлів швидко зростає і орієнтуватися в них стає все важче. Потрібно правильно організувати середовище для програмування і спростити процес компіляції програм.
Читати далі...Info Використовуємо DOSBox

Ви вчитеся програмувати мовою асемблера, але ваша нова операційна система більше не підтримує 16-розрядні DOS-програми. Що робити? Як кажуть, з кожної ситуації є, принаймні, два виходи.
Читати далі...Info Обробка подій миші в консолі

Було помічено, що в консольних програмах, запущених в операційних системах Windows 7 та Windows 10, не працює доступ до вхідного буфера у випадку подій від миші. Події від клавіатури при цьому доступні.
Читати далі...Info Явне завантаження DLL у Visual Studio

Помічено, що при неявному завантаженні DLL функції викликаються успішно, а при явному завантаженні функції не викликаються, програма зазнає краху. В чому причина?
Читати далі...26.09.2013

Info Біл Гейтс визнав, що комбінація Ctrl+Alt+Del була помилкою

Білл Гейтс під час зустрічі з Давідом Рубінштейном в Гарварді визнав, що вибір комбінації клавіш Ctrl+Alt+Del для входу в комп'ютер був помилкою. Вину за це він переклав на фахівців компанїї IBM, які не прислухатися до пропозиції виділити для цього окрему клавішу на клавіатурі. Комбінація Ctrl+Alt+Del використовувалася на той час для перезавантаження комп'ютера.

— Це було помилкою, — сказав Білл Гейтс, викликавши бурхливий сміх у залі.

На жаль він не визнав, що натисканя будь-якої клавіші на цьому етапі завантаження операційної системи було помилкою.

Info Опановуємо Arduino

Ви, напевно, вже чули про платформу Arduino, але все ще не наважуєтеся спробувати створювати власні проекти та програмувати мікроконтролери.
Приєднуйтеся...